in

İslam Memiş bomba formülü açıkladı “Bunu yapan zarar etmez”

İslam Memiş bomba formülü açıkladı “Bunu yapan zarar etmez”

30 Aralık altın fiyatları yükselişe geçti gram altın 745 lirayı aştı! İslam Memiş işin sırrını “bunu yapan şanslıdır” diyerek açıkladı.

Dün dolar kuru ve altının ons fiyatındaki yükselişe paralel altın fiyatları da değer kazandı. Gram altın 750 lirayı aştı. Dolar da yeniden 13 liranın üstüne çıkınca yatırımcı fiyatlardaki tırmanışın kalıcı olup olmayacağını sorgulamaya başladı. Para ve piyasa uzmanı İslam Memiş’ten altın ve dolar yatırımcılarına tavsiyeler geldi.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıya önemli mesajlar verdi ve zarar etmemenin yolunu açıkladı. Memiş şunları söyledi:

-Sert düşüşlerden sonra yüzde 50 alım tavsiyesine uyan arkadaşları kutlarım. Bugüne baktığımız zaman 730-750 bant aralığında işlem gerçekleştiren bir gram altın var. Düşüşler kalıcı olmayacak diye tahmin ediyorum.

Düşecek mi, çıkacak mı? Bu düşünce ile yola devam edenler, yatırım yapanlar zarar edecek. Son kez açıklayacağım dileyen dilediği gibi yoluna devam eder.

Ama şunu unutmayın bu uygulamayı yapmazsanız zarar etmeye mahkum olacaksınız. Bu söyleyeceklerimi uygulayanlar şanslılardır.

Arkadaşlar bu altın dolar paritesi şudur. Bugün elinizde 57 bin 900 dolar var. Bir kilogram altın alıyorsunuz. Elinizde 1 kilogram altın var bunu 57 bin 900 dolara bozduruyorsunuz.

Yani dolarımı TL’ye çevirdim altın alacağım altınımı TL’ye çevirdim dolar alacağım işlemi değil direk altın-dolar paritesi işlemi. Açıkta kalmamak için bunu yapmak zorundasınız.

“Bunu yapan zarar etmez”

Altının onsu dolarla hesaplanıyor. Dolarını satarsın altın alırsın altınını satarsın dolar alırsın bu işlemi yapanlar zarar etmiyor.

Dolar yükseldiği zaman gram altın yükseliyor dolar düştüğü zaman gram altın düşüyor. Anladınız mı formülü bu kadar.

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Kapağınız Böyleyse Kalp Krizi Habercisi Olabilir

Bu 9 Belirti Vücudunun Toksinlerle Dolu Olduğunu Gösteriyor