in

Göğüs Kanserinin Vücudunuzda Büyüdüğünü Önceden Anlayabileceğiniz 5 Belirti

Hanımlar, kanser bugünün en ölümcül hastalıklardan biri ve her yıl milyonlarca insanın yaşamını kaybetmesine neden oluyor. Muhtemelen bunu biliyordunuz, değil mi? Ayrıca sağlıklı bir diyetin belirli kanser gelişimi riskini azaltabileceğini de bilmelisiniz. Ancak, ne yazık ki, kanser yayılınca, tedavisi çok zor olabilir. Ve bazen de imkansız.

 

Belirli bir kanser türünün erken uyarı işaretlerini bilmek, erken tedavi aramanıza ve şansınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Erken uyarı işaretlerini gerçekten görmezden gelmemelisiniz.

Ve herhangi bir işaret görürseniz derhal doktorunuza görünün.

NOT:

Erkekler de me-me kanserinden muaf değildir, çünkü binde biri hastalığı geliştirir. Hanımlar, bu belirtiler sadece bir kılavuz niteliğindedir ve herhangi bir teşhis amaçlı değildir, bu nedenle belirtileri geliştirirseniz panik yapmayın. Aşağıda belirtilen belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen bir doktora başvurun:

Me-me büyüklüğünde değişiklik!.

Hanımlar, bu hamilelik veya hormanlardaki değişiklik nedeniyle de olabilir. Normal olmasa bile, kendinize bir iyilik yapın ve hemen doktorunuzu görün.

Cildi veya me-me başının etrafında kızarıklık. Kızarıklık giderse alarma geçmeyin.

Kızarıklık orada kalırsa endişelenmelisiniz. Bu, altta yatan bir neden olduğu anlamına gelir ve doktorunuzu derhal görmelisiniz.

Cilt dokusunda değişiklik.

Hanımlar, portakal kabuğunun dış kısmını andıran bir titreme hissederseniz, doktorunuza görünün. Dünyadaki birçok kadın, bunun yaşamı tehdit edici bir hastalığın belirtisi olduğunu bile bilmiyor.

Bir iç göbek düğmesi gibi içe doğru çeken ters bir me-me.,

Sürekli ağrı.

Bu ağrı herhangi bir şey olabilir: o bölgede salgılanan hormonlarınız veya kötü bir şekilde takılmış bir süd-yen. Ancak, bu ağrı orada kalırsa ve asla geçmezse, doktorunuzu görün.

Hanımlar, bunu bir kez daha söylemek istiyorum.

Bu makalede belirtilen belirtilerden herhangi birini fark ederseniz doktorunuza görünün. Kendinize bir iyilik yapın ve zaman kaybetmeyin.

Sağlıkla kalın!

Vücudunuzda Çok Fazla Östrojen Olduğunun 10 Belirtisi

Evlenmeyi düşünen bir erkeğin kadında aradığı 10 özellik

Evlenmeyi düşünen bir erkeğin kadında aradığı 10 özellik