in

Bağırsaklarınızdan Kilolarca Zehirli Atmak İçin Sadece 1 Bardağı Yetiyor!

Gastrointestinal rahatsızlıklar birçok hastalığın kaynağıdır. Gastrointestinal sistem normal çalışmayı bıraktığında vücutta 70 saat içinde 2-9 kg istenmeyen madde birikerek kabızlığa neden olur. Sağlıklı bir insan 24 saat içinde yiyecekleri sindirir. Vücut toksinleri uzun süre atmazsa bu obeziteye yol açar.

Hastalığın kaynağı bağırsaklardadır, ancak sağlık da oradan başlar. Kalın bağırsaktan kolon duvarlarından çeşitli toksik atıklar geçer. Bu nedenle bağırsaklarınızın düzenli bir temizliğe ihtiyacı vardır.

Daha az bilinen şey, bağırsak parazitlerinin gelişmesi için elverişli bir ortamı temsil eden kolonda yıllarca bazı tortuların mevcut olmasıdır. Dışkı ve bağırsak parazitlerinden gelen toksinler kalın bağırsak duvarından kana geçer. Bunun vücut sağlığı üzerinde son derece zararlı etkileri vardır.

Yıllar boyunca bir kişinin sütununda 2,5 ila 11 kg. Metabolik atıklar arasında birikir. Bağırsaklar, etkileyici miktarda kısmen sindirilmiş materyali ayrışmada (çürüme) ve hatta ilaçları veya diğer toksik kimyasalları arka arkaya on yıllarca depolayabilir.

Yaşamsal sağlığı korumanın veya eski haline getirmenin en önemli adımı – uzun ve sağlıklı bir yaşam için en önemli şey, daha sağlıklı bir karaciğerin garantisi olan temiz bir kolona sahip olmaktır.

Kolon Temizliğine İhtiyacınız Olduğunu Kanıtlayan Belirtiler

Yaşadığımız gastroenteroloji sorunlarının çoğu diyetimizden kaynaklanmaktadır. Ancak bazen bağlantı kurmakta zorlanıyoruz.

Vücudun tüm sağlığı, bağırsak yolunun yukarıdaki tüm işlevleri ne kadar etkili bir şekilde yerine getirebildiğine bağlıdır.

Yıllar geçtikçe kötü beslenme alışkanlıkları bağırsak fonksiyonlarının yavaş ama emin adımlarla bozulmasına neden olur.

Bağırsak bozukluklarının ilk belirtilerinden biri düzensiz dışkıdır. Başka bir deyişle, dışkılamada sorun yaşadığınızda veya çıkarmakta zorlandığınızda.

Gastrointestinal temizlik gerektiren diğer semptomlar ve durumlar arasında kolit, Crohn hastalığı, kabızlık, ishal, divertiküloz, şişkinlik veya bağırsak polipleri bulunur.

Yukarıdaki semptomlardan bir veya daha fazlasına sahipseniz, derhal kolon temizliği yapmalısınız.

Bağırsakları Temizleyen Doğal Tedavi

Malzemeler:

1/2 bardak sıcak su.

1/2 su bardağı organik elma sirkesi,

1/2 çay kaşığı tuz,

2 yemek kaşığı limon suyu,

1 yemek kaşığı zencefil suyu,

Önce tuzu sıcak suya ekleyin ve eriyene kadar iyice karıştırın. Diğer tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra bağırsaklarınızı temizleyecek kür artık hazır.

Uygulama:

İyi sonuçlar için kahvaltıdan önce aç karnına 1 bardak içilir. Öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden önce birer bardak iç. Bu tedaviyi uygularken yağlı ve baharatlı gıdalar tüketmeyin.

Tedavi faydaları:

Bu doğal çare ile sadece bağırsaklarınızı temizleyip kilo vermekle kalmayacak, aynı zamanda genel vücut sağlığınızın iyileştirilmesine de katkı sağlayacaktır. Bu süreçte lif içeriği yüksek meyve, sebze ve yiyecekleri tüketin. Meyveler, sebzeler ve tam tahıllı unlar gibi sağlıklı yiyeceklerin düzenli olarak tüketilmesi, güçlendirilmiş gıdalardan, şekerden ve yüksek yağlı gıdalardan kaçınılması ve düzenli egzersiz, midenizin ve bağırsaklarınızın normal çalışmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

Sağlıklı bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile her zaman enerji dolu olacaksınız. Cildiniz daha sağlıklı olacak ve bir daha asla kilo vermek zorunda kalmayacaksınız.

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sadece 3 Malzeme İle Bir Gecede Kalın Ve Güçlü Saçlarınız Çıkacak

İlk TOGG Başkan Erdoğan’a teslim edildi