Erkeklerin Kadınlarda En Çok İstediği 9 Özellik

Erkeklerin-Kadınlarda-En-Çok-İstediği-9-Özellik
Erkeklerin-Kadınlarda-En-Çok-İstediği-9-Özellik

Sözlükler “Arzu edilebilir” i “sahip olmaya veya istemeye değer; hoş, mükemmel ya da iyi. ”

Bir geleceği hayal eden her erkek ya da kadın, muhtemelen eşinde en çok neyi arzu edeceğine dair bir imaj yaratmıştır. Ve çoğu kadın muhtemelen bir noktada daha arzu edilmek istemişlerdir. Dünya, son derece arzulanan kadınların özelliklerinin tam olarak ne olduğu konusunda titremeye devam ederken, gerçek şu ki sadece spekülasyon yapabiliriz. Tanım gelişmeye devam edecek.

Ancak, oldukça arzulanan kadınların muhtemelen aşağıdaki dokuz özelliğe sahip olacağını güvenle söyleyebiliriz.

Erkeklerin Kadınlarda En Çok İstediği 9 Özellik
Erkeklerin Kadınlarda En Çok İstediği 9 Özellik

1. İnsanları kovalamıyorlar

Çok arzulanan kadınlar, kendi görkemlerini kovalamayı tercih ederler, çünkü insanların peşinden koşmanın sadece zaman kaybı olduğunu bilirler. Ayrıca kendi kendilerinin daha iyi versiyonları olmanın daha iyi bir fikir olduğunu da biliyorlar. Dünya kendi yaşamlarında ilerlerken dikkat çekecek.

Bu tür takipler için zamanları yok çünkü kendileri için daha iyi bir yaşam yaratmak için çok meşguller. Bir kadını daha çekici kılan şey budur – bu kaygısız, kendine güvenen bir tutum. Kendi içinde tamamlanmışlar.

2. Duygularını kontrol ediyorlar

İstenilen kadınları hayatlarındaki her kötü ilişki veya başarısızlık hakkında paspaslamayacaksınız. Bunun yerine, duygularını daima kontrol ederler. Zamanlarını ve enerjilerini, kendilerini ilerletmeyecek yararsız duyguları barındırmakla harcamazlar.

Basitçe söylemek gerekirse, arzu edilen kadınlar sürekli ağlayan bir bebek olmaktan çok gerektiğinde omuz olurlar.

3. Dedikoduları engeller

Arzulanan kadınlar, zamanlarını küçük dedikodulara düşkünlükten ziyade üretken kullanırlar. Dedikodu ve çok fazla konuşma drama yaratır. Arzu edilen kadınlar bunu biliyor. Küçük dedikodu, işe yaramaz konuşma ve drama okul kızları içindir – aradığımız arzu edilen kadınlar değil.

4. Dikkat arayanlar değiller

Arzu edilen kadınların sürekli özçekimler gönderdiğini ya da sosyal medyadaki ilişki durumlarını her eziyetle değiştirdiğini görmeyeceksiniz. Bu kadar önemsiz kişilere spam yapmaktan hoşlanmıyorlar. Gerçek ve anlamlı başarıları için bilinir ve konuşurlardı.

Benzer düşüncelere sahip insanların dikkatini çekmeye inanıyorlar, yaşamlarındaki olaylar hakkında sürekli güncellemelerle kapışmaktan değil. İstemek yerine saygı duyuyorlar. Sadece seçili insanların erişebileceği hayatlarıyla ilgili gizemi korumaya inanıyorlar.

5. İlişkilerinde kendilerini kaybetmezler

Geri durmaları değil. Arzu edilen kadınlar başkası için mutluluk yaratma konusunda kendilerini kaybetmezler. İlişkilerin ötesine geçen kendilerine ait bir yaşamları var. Sürekli olarak erkek arkadaşlarına veya kız arkadaşlarına yapışmazlar.

Hedeflerini ve aşk hayallerini kaybetmezler. Kimliklerini kaybetmezler. Arzu edilen kadınlar, ilişkilerine ve amaçlarına ne kadar zaman ayırmaya istekli oldukları konusunda akıllı kararlar verirler. Önceliklerini belirlediler. İlişkilerinin yaşamlarına katılmasına izin verdiler – tüm yaşamları haline gelmiyorlar.

6. Hobileri ve tutkuları var

Arzu edilen kadınlar, hobileri ve tutkularında daha iyi olmak için büyük çaba harcarlar. Bu kadınları sürekli ertelemek için bulamazsınız. Ne yapmayı sevdiklerini öğrenirler ve bunu incelikle yaparlar.

Arzu edilen kadınlar, bütün gün cep telefonlarına bakmak gibi, akılsız bağımlılıklarla hayatlarını boşa harcamazlar. Zamanlarını hobileri almak ve gelişmek için çalışmak için kullanırlar. En çok arzu edilen kadınlardan bazıları hobilerini çok önemseyenlerdir. Onları tanımlar ve daha ilginç insanlar yapar.

7. Onlar şiddetle zeki

İstihbarat her zaman IQ ile ilgili değildir. Arzu edilen kadınlar, dünyayı ve insanlarını anlamaları bakımından şiddetle zekidir. Tecrübelerden, bir sürü yanlışlıktan ve derslerle dolu bir yaşamdan gelen belli bir bilgeliğe sahiptirler.
Kusursuz bir yaşam anlayışı ve kendileri – arzu ettiklerini gerçekten ekleyen bir şey. Derin konuşmaya yabancı değiller.

8. Onlar her zaman zarif

Kadınlıklarında anlayan ve gurur duyan kadınlar, zarafetin ve zerafetin ödün verdiğiniz nitelikler olmadığını bilenler. Görünüşleri ile değil auraları ile ilgili. Onları arzulanan kılan şey, fiziksel eksiklikleri konusunda endişelenmemeleridir. Ellerinden geleni düzeltirler ve kendilerini yalnızca bir bayanın sahip olabileceği zarafet ve çekicilikle taşırlar.

İyi giyinir ve kendine güven vermeyi bilirler. Bunu daha da kolaylaştıran şey, arzu edilen kadınların, lütufun pahalı moda seçenekleriyle gelmediğini bilmesidir. Kendine güven ile geliyor.

9. Onlar mükemmel iletişimciler

Düşüncelerin netliği vardır ve bu kelimeler hangi dilde olursa olsun seçtikleri kelimeleri gösterir. Çıktıkları güven kalpleri kolayca kazanabilir. Doğru rasyonellik ve duygu karışımıyla mantıklılar. Arzu edilen kadınlar abartmaz.

Konuşmanıza izin verir, istediğiniz hissetmenizi sağlar, merhametle sizi duyarlar ve etkileşimlerinin gerçekliğini gösterirler. İyi bir iletişimci olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorlar ve bunun da ne olduğunu biliyorlar.

Bunlar, arzu edilen kadınların özelliklerinden bazıları. Tabii ki, “arzu edilebilir” olarak nitelendirilebilecek başka birçok özellik var. Bununla birlikte, bunlar bizi her zaman içine çekecek birkaç özellik.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Written by bilgisentezi

12 Cartoons Your Mom Shouldn’t Let You Watch When You Were Young

Üstün Zekalı Bir Çocukta Bulunan 10 Özellik

Üstün Zekalı Bir Çocukta Bulunan 10 Özellik