in

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 15 Karakter Özelliği

Erkeklerin bir kadında bu kadar çekici bulmasının ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Belki belirli bir adamı etkilemek istiyor ve neyi çekici bulduğunu merak ediyorsun.

Gerçek şu ki, farklı erkekler kadınlarda farklı özellikler bulacak. Bununla birlikte, neredeyse tüm erkeklerin bir kadında çekici bulacağı bazı özellikler vardır. Ne olduklarını öğrenmeye hazırsanız, okumaya devam edin.

1. Tutkulu bir kadın

Sevdiklerinizin yanı sıra yaşamda bir tutkuya sahip olmak, hem kadın hem de erkekte çekici bir niteliktir. Hayatınızda eşiniz veya potansiyel sevgiliniz dışında bir tutkuya sahip olmak, bir ilişkide ihtiyaç duymayacağınızı bilmelerini sağlar.

Bir erkeğe ihtiyaç duyan bir kadından daha fazla bir şey ifade etmiyor, bu yüzden onun dışında başka ilgi alanlarının olduğunu göstermek onu daha rahat hissettirecek. Ayrıca, karakterinize daha derinlikli bir şekilde sizi daha ilginç biri olarak görecek. Bu muhtemelen sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırmak istemesine neden olacaktır.

2. Espri anlayışı

Bir mizah anlayışıyla ilişki daha eğlenceli hale getirmek için yardımcı olur ve bir adam kişiliğiniz için kolay bir tarafı olduğunu gösterir. Hiçbir erkek huysuz kadınları çekici bulmaz. Olayların komik yanını sık sık görebilen ve kendi kendine tekrar tekrar gülen bir bayanla zaman geçirmek çok daha çekici.

Espri anlayışı için komedi dehası olmanıza gerek yok. Sadece onunla birlikte gülmek ve durumların komik tarafını görmek çok rahat olabilir.

3. Maceracı bir tarafı olan kadınlar

Macera duygusu olan kadınlar hemen hemen tüm erkekler için çok çekici. Bir macera duygusu sahibi olmak, ikinizin birlikte yapabileceği eğlenceli şeyleri düşünmesini sağlar ve aynı zamanda maceracı sıranızın yatak odasına uzanıp uzamadığını merak eder.

4. Küçük şeyleri farkeden kadınlar

Kadınlar, bir erkeğin saçlarını yaptırdığını veya yeni bir çift ayakkabı giydiğini fark ettiğinde, erkekleri de sever.

Kendisiyle ilgili küçük şeyleri fark etmek için zaman ayırmak, yalnızca kendileri hakkında düşünen biriyle değil, onunla ilgilendiğinizi gösterecektir.

Bunu, yeni bir atlayıcı veya tıraş sonrası bir değişiklik gibi, yalnızca yeni değişiklikleri fark etmek için ayırmanıza gerek yoktur. Gülümseme sırasında gözlerinin nasıl ışıldayabileceği ya da gülüşlerinin çukurlarının telaffuz şekli gibi, hoşunuza giden herhangi bir küçük özelliği hakkında yorum yapmak için bir etki yapabilir.

Pek çok kadın, sevdiği bir erkek hakkında çok az özellik fark edebilir, ancak çok azı çok daha fazla adım atar ve aslında adama, onun hakkında fark ettiğiniz ve takdir ettiğiniz bir şey olduğunu söyler. Bunu yapmak onu nadir gördüğünüzü düşündürecek ve bu da kendinize takıntılı olmadığınızı gösteriyor. Her zaman iyi bir şey!

5. Nezaket

Nezaket herkes için harika bir özelliktir, ancak bir erkek senin tatlı tarafını gördüğünde, çok çekici olabilir. Bir erkek, iyi bir eş ve anne olacağını gösterecek bir eşin niteliklerini aradığı zaman, çekiciliğin içgüdüsel kısmına geri döner.

Yumuşak tarafınızı göstermek sınırlı olmak zorunda değildir ve yalnızca etkilemeye çalıştığınız kişiye yöneliktir.

Bu özelliği, yanınızda bulunan bir hayır kurumuna sponsorluk yaparak veya fırsat sunulduğunda yolun karşısındaki yaşlı bir kadına yardım ederek gösterebilirsiniz.

6. Arkadaşlarınızla havalı olan kadınlar

Çoğu erkek arkadaşlarının kendileri için önemli olduğunu düşünür ve kız arkadaşlarının kendileriyle birlikte vakit geçirmek için kız arkadaşlarıyla iyi vakit geçirmelerini takdir eder.

Dahası, uygun görünüyorsa, erkeklerle katılmak için zaman ayırın. Sevmediğiniz bir veya iki arkadaşı olsa bile, onlarla çaba harcamanız gerekmediğinde onlarla çaba harcamak, olgun tarafınızı gösterecektir.

7. Eşsiz kadınlar

Kalabalığı takip eden kadınlar kalabalığa karışmaya meyilli. Kendine özgü bir stile sahip olman erkeklere biraz daha fazla bel kemiğine sahip olduğunu ve bireysel olmaktan korkmadığını gösteriyor.

8. Mutluluk

Mutlu, iyimser kadınlar , soğuk, düşmanca, huysuz veya huysuz kadınlardan çok daha çekici olarak algılanırlar. Aksi takdirde, fiziksel olarak çekici olan bir kadının genelde kötü ya da huysuz bir tutumu varsa, çekiciliği çoğu erkeğin gözünde önemli ölçüde azalır, bu yüzden kaşlarını evde bırak!

9. Cinsel açıdan kendine güvenen bir kadın

Cinsel açıdan kendine güvenen kadınlar, erkekler için büyük bir fırsat. Bir erkek bir kadının seks hakkında konuşurken kendinden emin ve rahat olduğunu gördüğünde, yatakta nasıl olduğunu merak etmelerini sağlar.

Cinsiyet konusunda ‘gerçeği’ olmak, konuyla rahat olduğunuzu ve deneyim sahibi biri olduğunuzu gösterebilir. Sadece fazla yapma, yoksa bir sürtük olarak karşılaşabilirsin!

10. Çocuklarla iyi çalışan kadınlar

Yine, bu bir erkeğe şefkatli ve kibar tarafını gösterir ve ilişkiniz o kadar geliştiğinde iyi bir anne olacağınızı gösterir.

11. Çok fazla makyaj yapmamak

Kamuya makyaj yapması gerektiğini hissetmemesi için rahat olan bir kadın çok çekici. Bu, kendinize güven duyduğunuzu gösterir ve kendinizi iyi hissetmeniz için erkeklerin dikkatine veya onayına ihtiyacınız yoktur.

Çok fazla makyaj yapan kadın sığ ve görünüşte görünebilir. Ayrıca, her sabah evden ayrılmadan önce görünüşünü fazla yapmak zorunda hissettiğini hissedeceği kendine güven ve kendine güven eksikliği olduğunu gösteriyor.

12. mütevazı

Kimse her zaman kendi trompetini üfleyen kişiyi sevmez. Aynı durum bir erkekle konuşurken erkekler için potansiyel olarak dışarı çıkmayı düşündüklerini düşünüyorlar.

Bir şeye gizem bırakmak, çok merak uyandırıcı ve bir erkeğin ilgisini çekerse senin hakkında daha fazla şey öğrenmek istemesine neden olacak.

Bir erkek bir kaç aydır birbirinizi tanıdıktan sonra bile, sizle ilgili taze ve ilginç şeyler öğreniyorsa harika.

Bu, olayları ilginç tutmaya yardımcı olur ve karakterinizin derinliği olduğunu da düşünür. Kendinizle ilgili her şeyi hemen söylememek, kendinize, kendinizle ilgili tüm harika şeyleri söyleme gereğini hissetmediğinizden emin olduğunuzu gösterir.

13. Kendine saygılı kadınlar

Erkekler kendine saygı duyan kızlar gibiler. Her şeyi çok erken yapmak, çok yakında şu anda eğlenceli olabilir, ancak ertesi gün, kaç kişi için bu kadar kolay pes ettiğinizi merak ediyor.

Bu büyük olasılıkla sizinle ciddi bir şey peşinde olan ilgisini kaybetmesine neden olacaktır. Daha fazlası için geri gelirse, o zaman şansının hepsi bu kadar.

Uzun vadeli bir kız arkadaş seçmeye gelince, erkekler genellikle çok erken çıkan kadına gitmezler.

14. Zeka

Açıkça iyi bir zeka seviyesine sahip bir kadın erkeklere daha çekici geliyor. Okulda iyi notlar alan kadınlardan hoşlananlar mutlaka değildir. Daha da önemlisi, iyi ve teşvik edici bir konuşma düzenleyebilmesi ve sağduyulu olması. O yüzden endişelenme, roket bilimcisi ya da beyin cerrahı olmana gerek yok!

Topikal konular hakkında bir fikir sahibi olmak aynı zamanda daha geniş bir ilgi alanına sahip olduğunuzu ve sizin bakış açınızı dile getirmekten korkmadığınızı da gösterir.

Birçok erkek, akıllı kadınların yatakta daha iyi olduğu inancına sahiptir!

15. Flört ederken sana dokunan kadınlar

Bu harika bir tane; adamlar şakacı derecede dokunaklı olan bir kadınla flört etmeyi çok seviyor. Bir şeye açıklama yaparken kola hafif bir dokunuşla ya da şakasına gülerken omuzda bir dürtme görünebilir.

Çocuklar ayrıca ara sıra ve şakacı bir kadın, onlarla şaka yaparken kol veya göğüs üzerinde bir yumruk verdiğinde de hoşuna gider. Genellikle beklenmeyen bir durumdur ancak çok iyi karşılanmıştır. Erkekler, bir kadın bunu yaptığında sevimli olduğunu düşünür ve ayrıca eğlenceli ve belki de biraz da alıngan olan tarafını gösterir.

Bu yüzden, kendinizi erkekler için daha çekici hale getirmek için benimseyebileceğiniz birkaç püf noktası ve özellik vardır. Fiziksel görünümünüze daha fazla dikkat çekmek için genellikle gerekli değildir. Bu numaralardan birkaçını deneyin ve erkeklerden aldığınız olumlu tepkileri izleyin.

Özetle…

Bunlar Kadınları Erkeklere Çeken Özellikler

Tutkulu bir kadın,

Mizah anlayışı,

Maceracı bir tarafı olan kadınlar,

Küçük şeyleri farkeden kadınlar,

iyilik,

Arkadaşlarınla ​​havalı kadınlar,

Eşsiz kadınlar,

Mutluluk,

Cinsel açıdan kendine güvenen bir kadın,

Çocuklarla iyi çalışan kadınlar,

Çok fazla makyaj yapmamak,

tevazu,

Kendine saygılı kadınlar,

Zeka,

Flört ederken sana dokunan kadınlar,

Derinizdeki Çatlakları Gidermenin 8 Doğal Yolu

Cinsel İlişkilerde Olmaması Gereken 6 Durum

Cinsel İlişkilerde Olmaması Gereken 6 Durum